Serwis SNUG.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na urządzeniu końcowym użytkownika, podczas przeglądania stron www. Przeglądając serwis wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na stronie Pokityka Cookies serwisu SNUG.pl.
Zamknij komunikat
snug projekty paliwa i lpg snug projekty paliwa i lpg Pracownia Projektowa SNUG.pl inż.Katarzyna Wojciechowska Projekty stacji paliw płynnych - krok po kroku Projekty stacji LPG - krok po kroku Projekty wod-kan-co-gaz - krok po kroku snug projekty paliwa i lpg
snug projekty paliwa i lpg Dla Inwestorów - zanim powstanie projekt Referencje wystawione dla Pracowni Projektowej SNUG.pl Kontakt z Pracownią snug projekty paliwa i lpg snug projekty paliwa i lpg
snug projekty paliwa i lpg snug projekty paliwa i lpg snug projekty paliwa i lpg
Upoważnienie dla Pracowni

Aby przyśpieszyć realizację projektu proponuję skorzystanie z poniższego formularza. Formularz nie korzysta z programów pocztowych. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek pytań, zapytania prosimy przesyłać za pomocą formularza na stronie kontakt.

UPOWAŻNIENIE


Ja, (Inwestor - imię i nazwisko),

syn/córka

zamieszkały/a
(pełny adres - kod, miejscowość, ulica, nr lokalu/domu)

legitymujący/a
(nazwa, seria i numer dokumentu)


upoważniam


Panią inż. Katarzynę Wojciechowską, właściciela Pracowni Projektowej SNUG.pl
zamieszkałą w Toruniu, ul. J Hurynowicz 14/8
legitymującą się dowodem osobistym AAF 228748

Do występowania w Urzędach Administracji Państwowej w moim imieniu w sprawie:

Decyzji Pozwolenia na Budowę dla inwestycji polegającej na:

(szczegółowo określić rodzaj inwestycji)


oraz do składania w moim imieniu wniosków, wyjaśnień, odwołań i zażaleń. Nadto do odbioru decyzji administracyjnych, postanowień, warunków oraz pozostałej korespondencji związanej z uzyskaniem powołanej na wstępie decyzji i wykonania w/w dokumentacji budowlanej.


Adres zwrotny e-mail
Miejscowość , dnia
UWAGA
Samo wypełnienie i wysłanie formularza nie uprawnia Pracowni do czynności prawnych. Dane pochodzące w formularza zostaną przesłane na adres Pracowni, wydrukowane i przygotowane do podpisu, który Inwestor złoży przy pierwszym spotkaniu z projektantem prowadzącym Projekt.

  

 


Menu

Rzetelna Firma
Kliknij i sprawdŸ status certyfikatu

Facebook

Warto odwiedzić
KonektPHPWinnica

Liczba wizyt
Liczba wizyt: 673.823
Ostatnie logowanie:
2019-07-24 08:20:21

© 2002 - 2019 SNUG.pl:: Hosting & design: SNUG.pl