Serwis SNUG.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na urządzeniu końcowym użytkownika, podczas przeglądania stron www. Przeglądając serwis wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na stronie Pokityka Cookies serwisu SNUG.pl.
Zamknij komunikat
snug projekty paliwa i lpg snug projekty paliwa i lpg Pracownia Projektowa SNUG.pl inż.Katarzyna Wojciechowska Projekty stacji paliw płynnych - krok po kroku Projekty stacji LPG - krok po kroku Projekty wod-kan-co-gaz - krok po kroku snug projekty paliwa i lpg
snug projekty paliwa i lpg Dla Inwestorów - zanim powstanie projekt Referencje wystawione dla Pracowni Projektowej SNUG.pl Kontakt z Pracownią snug projekty paliwa i lpg snug projekty paliwa i lpg
snug projekty paliwa i lpg snug projekty paliwa i lpg snug projekty paliwa i lpg
Referencje
Wszystkim naszym potencjalnym Klientom prezentujemy wersję elektroniczną Referencji wystawionych dla Pracowni Projektowej SNUG.pl przez Klientów i Firmy współpracujące.

R E K L A M A
» EKO-OPRACOWANIA Marcin Szczęsny - całoroczna obsługa w zakresie ochrony środowiska
» Aroma Cafe - operator vendingowy - automaty do kawy
» Winnica Przybyłówka - hodowla i sprzedaż sadzonek winorośli
Reklama we właściwym miejscu nigdy nie jest zła - dodaj swoją reklame!

ENERGIA
Budowa Stacji AutoGazu
Sprzedaż Gazu Płynnego

87-100 Toruń, ul. Wapienna 6/8
Tel. (056) 657 29 24, Fax (056) 657-29-25
Tel. kom. 0 602 745 003 lub 0 602 746 003

Nasza firma współpracuje z Pracownią Projektową SNUG.pl Katarzyny Wojciechowskiej z Torunia od kilku lat. Pani Wojciechowska wykonała dla nas kilkanaście dokumentacji projektowych stacji autogazu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Pracownią pani Wojciechowskiej, której usługi charakteryzują się fachowością, profesjonalizmem i dużym zaangażowaniem.

Adam Tomaszewski
 

PALTECH
Obsługa Stacji Paliw
Jerzy Chybik

64-915 Jastrowie, ul. 1 Maja 21
Tel. (067) 266 32 59, Fax (067) 266 37 04
Tel. kom. 0 604 263 625

Po zapoznaniu się z interesującą ofertą cenową Pracowni Projektowej SNUG.pl nawiązaliśmy współpracę, która trwa nieprzerwanie od trzech lat. W tym czasie zleciliśmy wykonanie ponad 20 dokumentacji projektowych dla stacji LPG oraz dwie dokumentacje dotyczące rozlewni gazu płynnego. Wymogiem realizacji projektowych było uzyskanie wysokich standardów estetycznych projektowych obiektów, co realizowano bez zarzutów.
Uznajemy poziom usług za w pełni profesjonalny. Umiejętność szybkiego zrozumienia specyfiki wymagań klienta pozwoliły na wykonanie projektów terminowo i solidnie na wysokim poziomie. Współpraca nasza przebiega w miłej atmosferze, otwartej na wzajemne propozycje i sugestie. Niewątpliwą zaletą SNUG.pl jest kompleksowa obsługa, pozwalająca uniknąć klientowi urzędniczej biurokracji.
Duże znaczenie w kontaktach z Pracownią ma osoba Pani inż. Katarzyny Wojciechowskiej. Wykazuje się ona dobrym przygotowaniem zawodowym, wysoką kulturą osobistą i estetyką wykonania prac.
Wyczucie technologii prac budowlanych, montażowych, nowatorskie rozwiązania architektoniczne uwzględniające stosunkowo niewielkie koszty realizacji opracowań projektowych predysponują nas by rekomendować Pracownię Projektową SNUG.pl jako godnego zaufania i polecenia partnera.
Bez obawy możemy polecić SNUG.pl jako wykonawcę dokumentacji projektowych branży sanitarno-gazowej.

Krzysztof M. Chybik
 

EUROGAZ

Operator Gazu Płynnego

87- 400 Golub-Dobrzyń, Białkowo
Tel. (0048) 56 683 24 28, Fax (0048) 56 683 52 34
Tel. kom. 0048 601 93 27 41

Z Pracownią Projektową SNUG.pl współpracujemy od dwóch lat. W tym czasie zleciliśmy wykonanie kilku dokumentacji związanych ze stacjami LPG oraz rozlewnią gazu płynnego. Zlecone dokumentacje zostały wykonane bardzo dobrze, w sposób profesjonalny i terminowy.
Dzięki współpracy z inż. Katarzyną Wojciechowską zawsze możemy uzyskać wiedzę na temat najnowszych przepisów prawa budowlanego, oraz jaki one mają wpływ na planowane inwestycje. Projekty budowlane wykonywane są w taki sposób, aby inwestor nie ponosił zbędnych kosztów inwestycyjnych. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

Jacek Pakulski
 

GAZ-TOR
Firma Handlowo-Usługowa
CHMIEL ANDRZEJ

87- 100 Toruń, ul. Turystyczna 86
Tel. 056 648-90-81

Uzyskanie pozwolenia na budowę dla mojej stacji LPG, jest najlepszym przykładem na profesjonalizm, znajomość prawa budowlanego i innych obowiązujących przepisów, nierozerwalnie związanych z budową stacji paliw oraz duże zaangażowanie zawodowe pani inż. Katarzyny Wojciechowskiej.
Nawet nieprzychylne nastawienie urzędników do mojej inwestycji nie stanowiło problemu dla Pracowni Projektowej SNUG.pl
Fachowa wiedza, jaką wykazała się pani Wojciechowska w urzędach, pozwoliła na doprowadzenie inwestycji do pomyślnego finału.
Dokumentacja projektowa została wykonana starannie. Na uwagę zasługuje fakt, iż zaprojektowane przez panią Projektant zagospodarowanie terenu, uwzględnia plany dotyczące rozwoju mojej firmy. Jestem bardzo zadowolony i polecam usługi Pracowni Projektowej SNUG.pl

Andrzej Chmiel
 

PROGAS EUROGAZ sp. z o.o.

Operator Gazu Płynnego

00-834 Warszawa, ul. Pańska 85

Specjalista d/s Rozwoju Rynku
tel. kom. 0 606 785 010

Z Pracownią Projektową SNUG.pl z Torunia współpracujemy od 4 lat.
W tym czasie zleciliśmy wykonanie wielu instalacji na gaz propan-butan: przydomowych, przemysłowych oraz stacji LPG do tankowania samochodów.
Usługi wykonywane przez Pracownię charakteryzują się wysokim profesjonalizmem w zakresie wykonywanej dokumentacji, terminowości i komfortu obsługi klienta. Fachowa wiedza i praktyka zawodowa Pani Katarzyny Wojciechowskiej w wielu trudnych inwestycjach wymagających nietypowych rozwiązań technicznych lub odpowiedniej wykładni przepisów budowlanych okazała się niezastąpiona. Jesteśmy zadowoleni z wykonywanych przez Pracownię usług i możemy w pełni polecić Pracownię Projektową SNUG.pl jako godnego zaufania partnera na rynku usług projektowych.

Robert Biechowski
 

GASPIL
Zakład Gazownictwa Bezprzewodowego
Józef Orzechowski

64-920 Piła, ul. Ogińskiego 31
Tel. 067 212-48-83

Firma Gaspil współpracuje z Pracownią Projektową SNUG.pl Katarzyny Wojciechowskiej z Torunia od 2 lat. Uważamy, że poziom usług przez nią świadczonych jest bardzo dobry, profesjonalny i terminowy.
Jej fachowa wiedza i praktyka zawodowa w trudnych inwestycjach, wymagających nietypowych rozwiązań technicznych okazała się niezastąpiona.
Jesteśmy zadowoleni z usług Pracowni Projektowej SNUG.pl i polecamy jako zaufanego partnera w wykonywaniu usług projektowych.

Józef Orzechowski 


Menu

Rzetelna Firma
Kliknij i sprawdŸ status certyfikatu

Facebook

Warto odwiedzić
KonektPHPWinnica

Liczba wizyt
Liczba wizyt: 676.049
Ostatnie logowanie:
2019-08-21 09:51:48

© 2002 - 2019 SNUG.pl:: Hosting & design: SNUG.pl